0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

При провадженні діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном необхідно знати:

Забезпечимо захист та відновлення порушених прав:

До уваги! Національна поліція України відноситься до правоохоронних, а не контролюючих органів, її працівники не проводять перевірок суб’єктів господарювання, а здійснюють виключно оперативно-розшукові заходи за оперативно-розшуковими справами, слідчі (розшукові) дії в кримінальних провадженнях стосовно посадових осіб таких суб’єктів, а також уживають заходів з метою виявлення та припинення адміністративних правопорушень.

Членам Міжнародно-інтеграційного центру надається юридичний супровід відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1060.

Пропонуємо участь в Міжнародному форумі «EUROPEAN EXPERIENCE»який об’єднує представників державних та громадських українських і міжнародних інституцій, провідних іноземних компаній, що використовують український трудовий ресурс.

До уваги! Суб’єкти господарювання, які отримали ліцензію на право провадження господарської діяльності з посередництва  у працевлаштуванні за кордоном, повинні бути включеними до відповідного Переліку бізнес-посередників.

Отримуйте від нас актуальну достовірну інформацію, яка надана Міністерством закордонних справ України, щодо умов легального перебування та працевлаштування українських трудових мігрантів на території відповідної держави!

СТАТИ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНО-ІНТЕГРАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Ознайомитися з повним переліком суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном ви можете за цим посиланням: Перелік суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

ЗАКОНОДАВСТВО

© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод