0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

Якщо вирішили провадити діяльність з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, пропонуємо спочатку дізнатися:

До уваги! Суб’єкти господарювання (юридичні особи приватного права та фізичні особи – підприємці), які мають намір надавати послуги з посередництва у працевлаштуванні закордоном, зобов’язані:

Членам Міжнародно-інтеграційного центру надається юридичний супровід відповідно до вимог Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 №1060.

Пропонуємо участь в Міжнародному форумі «EUROPEAN EXPERIENCE»який об’єднує представників державних та громадських українських і міжнародних інституцій, провідних іноземних компаній, що використовують український трудовий ресурс.

Отримуйте від нас актуальну достовірну інформацію, яка надходить від профільних органів виконавчої влади, щодо умов легального перебування та працевлаштування на території відповідної іноземної держави!

СТАТИ ЧЛЕНОМ МІЖНАРОДНО-ІНТЕГРАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ

Ознайомитися з повним переліком суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном ви можете за цим посиланням: Перелік суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

ЗАКОНОДАВСТВО

© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод