0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

Соціальна відповідальність бізнесу як конкурентна перевага

Четвер, 27 грудня 2018 13:24

26 червня 2018 року підписано Меморандум про співпрацю між двома потужними українськими громадськими об’єднаннями: Всеукраїнською громадською організація «Асоціація платників податків України» та Громадською спілкою «Міжнародно-інтеграційний центр», який спрямований на вирішення питань захисту основних прав і свобод людини та громадянина, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних та інших інтересів з метою розбудови громадської довіри, у тому числі до органів влади через відкритість процесу легітимації зовнішньої трудової міграції тощо.

Цим Меморандумом сторони закріпили початок активної співпраці щодо напрацювання відповідного пакету проектів нормативно-правових актів з урахуванням найкращих світових практик з питань трудової міграції.

Зазначене дозволить вивести позитивний баланс правовідносин між бізнесом, який надає посередницькі послуги, та споживачами – трудовими мігрантами, підвищити рівень якості надання таких послуг та підвищити рівень правової обізнаності самих трудових мігрантів, отримавши від нас актуальну достовірну інформацію щодо можливостей працевлаштування в будь-якій державі працевлаштування.

З цією метою, сторони розпочинають проведення широкомасштабних бізнес-форумів по всій території України, які дозволять почути кожного небайдужого до проблематики зовнішньої трудової міграції, та законодавчо реформувати дану сферу задля сприяння розвитку національного посередницького бізнесу та приведення його до європейських стандартів, з обов’язковим гарантуванням захисту або відновлення прав наших заробітчан як споживачів таких послуг.

Також, одним із основних завдань МІЦ – опрацювання європейського законодавства щодо можливості відрядження українських працівників на виконання робіт або надання послуг до іноземних компаній-користувачів як під лізинг персоналу так і під аутсорсинг. Зазначене дозволить створити нові робочі місця в Україні з обов’язковим державним соціальним забезпеченням та з податковим зобов’язанням в Україні.

Наверх
© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод