0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

Робоча зустріч із представниками Житомирського Обласного Центру Зайнятості

П'ятниця, 09 листопада 2018 12:49

9 листопада 2018 року відбулася робоча зустріч Голови правління ГС «Міжнародно-інтеграційний центр» Олени Бунякіної та її заступника Михайла Кумановського з керівництвом Житомирського обласного центру зайнятості, протягом якої було вирішено провести Міжнародний форум “European experience” у м. Житомирі.

Міжнародно-інтеграційний центр, створений задля забезпечення захисту прав українських трудових мігрантів як на території України, так і за її межами, керуючись Стратегією державної міграційної політики України на період до 2025 року, проводить інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення щодо можливих ризиків, пов’язаних з незаконною зовнішньою трудовою міграцією, а також серед фірм-посередників з працевлаштування за кордоном щодо їхньої діяльності в рамках правового поля. 

Олена Бунякіна розповіла, що МІЦ ініціює проведення таких широких зібрань у всіх регіонах країни, організовуючи експертні дискусії з актуальних питань, пов’язаних з експортом робочої сили за кордон.

Перший форум відбувся 26 жовтня 2018 року у Львові, наступний запланований у Житомирі – орієнтовно у середині грудня. Голова правління Міжнародно-інтеграційного центру запропонувала обласному центру зайнятості спільно організувати такий захід, запросивши до участі широке коло громадськості та представників усіх сторін діалогу у цьому питанні. 
Директор обласного центру зайнятості Галина Корінна, її заступник Тетяна Касімцева, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Світлана Карпович та завідувач сектору з питань застосування праці іноземців та осіб без громадянства Олександр Суховецький підтримали ідею проведення на Житомирщині форуму з трудової міграції та внесли пропозиції щодо ймовірних учасників та цільової аудиторії заходу. 
Тож до обговорення важливих питань, пов’язаних з трудовою міграцією, задля упередження ризиків потрапляння людей у шахрайські схеми під час працевлаштування за кордоном й запобігання нелегальній трудовій міграції, вирішено залучити:

  • народних депутатів,
  • міжнародних експертів,
  • керівництво області,
  • представників 32 ліцензованих посередників з працевлаштування за кордоном, які провадять діяльність на території Житомирщини;
  • фахівців Державної міграційної служби,
  • представників Держпраці,
  • фахівців Держпродспоживслужби;
  • керівників структурних підрозділів обласної служби зайнятості,
  • керівників навчальних закладів і територіальних громад;
  • представників правоохоронних органів.
Наверх
© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод