0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

Проти торгівлі людьми

Вівторок, 31 липня 2018 13:05

31 липня 2018 року Києво-Святошинський центр зайнятості спільно з Громадською спілкою «Міжнародно-інтеграційний центр» з нагоди Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми, провели інформаційну кампанію «Проти торгівлі людьми в Україні», з метою підвищення інформованості громадськості про глобальну проблему, пов’язану з трудовою експлуатацією, та попередженням зовнішньої неврегульованої трудової міграції. 

Під час інформаційної кампанії обговорювалися питання про безпечну міграцію та захист осіб, які постраждали від торгівлі людьми, про свідомий перетин кордону громадянами України та їх безпеку за кордоном.

Голова Правління Громадської спілки «Міжнародно-інтеграційний центр», помічник – консультант народного депутата України, Олена Бунякіна зазначила, що громадяни України частково знають про існуючу проблему торгівлі людьми – трудову експлуатацію, певним чином орієнтуються в документах, які є обов’язковими для компаній з працевлаштування, але наражають себе на небезпеку працюючи нелегально заради більшого заробітку за кордоном.

Щоб захистити шукачів роботи за кордоном від можливих ризиків організатори заходу наголосили, що стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації.

Саме тому, перед виїздом за кордон необхідно:

  • дізнатися про візу, яка вам потрібна, зателефонувавши до консульського відділу при посольстві країни, до якої збираєтесь їхати або перевірити інформацію на їхній веб-сторінці;
  • переконатися, що працевлаштування на запропоновану вам посаду буде законним. Працюючи нелегально, ви порушуєте законодавство держави перебування. Для законного працевлаштування за кордоном необхідно мати, зокрема дозвіл на роботу, відповідну візу, трудовий контракт;
  • з’ясувати, чи має фірма, що займається вашим працевлаштуванням, відповідну ліцензію, яка видається Міністерством соціальної політики України;
  • плануючи участь у молодіжних програмах Au-Pair або Work and Travel, перевірте легітимність діяльності агенції-посередника.
  • уважно читайте трудовий договір (контракт). Підписуйте лише документи, складені зрозумілою для вас мовою;
  • повідомте своїх родичів або близьких про деталі поїздки, залиште їм детальну інформацію про закордонного роботодавця, а також копію свого паспорту та інших документів, пов’язаних із вашою поїздкою;
  • заздалегідь знайдіть та візьміть із собою контактну інформацію посольства або консульства України та інших організацій, що надають допомогу мігрантам у країні, до якої збираєтесь.
Наверх
© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод