0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

Служба підтримки МІЖНАРОДНОЇ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ проаналізує кризову ситуацію, дасть дієві поради, у разі необхідності сповістить відповідні служби та проконтролює вихід із кризової ситуації!

Забезпечимо захист та відновлення ваших порушених прав як в Україні, так і на території держави працевлаштування:

До уваги! Міжнародно-інтеграційний центр активно співпрацює з Міністерством соціальної політики України, Національною поліцією України, Міністерством закордонних справ України, Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини, Державною фіскальною службою України, Державною регуляторною службою України, громадськими організаціями закордонних українців в країнах Європи з метою притягнення до відповідальності (адміністративної, кримінальної,..) бізнес-посередників, які порушують вимоги національного законодавства.

Пропонуємо участь в Міжнародному форумі «EUROPEAN EXPERIENCE»який об’єднує представників державних та громадських українських і міжнародних інституцій, провідних іноземних компаній, що використовують український трудовий ресурс.

ОТРИМАТИ КАРТКУ УЧАСНИКА МІЖНАРОДНОЇ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ

Членство в Міжнародно-інтеграційному центрі підтверджується карткою встановленого зразка.

Ознайомитися з повним переліком суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном ви можете за цим посиланням: Перелік суб’єктів, які мають ліцензію з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод