0 800 217 009
Безкоштовні дзвінки
+38 050 888 56 59 +38 096 888 56 29
info@iic-center.com
Надіслати запит

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ЗА 2018 РІК

Вівторок, 19 лютого 2019 08:08

27 березня 2018 року була створена Громадська спілка «Міжнародно-інтеграційний центр» (далі – МІЦ), основною метою якої є захист та відновлення порушених прав трудових мігрантів, як в Україні, так і за кордоном; оздоровлення національного ринку посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Це перша в Україні активна громадська моніторингова платформа, яка об’єднала представників відповідних органів державної влади, міжнародних і українських громадських інституцій, українського бізнесу, безпосередньо трудових мігрантів з метою врегулювання міграційного процесу, пов’язаного з експортом українського трудового ресурсу за кордон.

Минулий рік для МІЦ був нелегким, насиченим, але водночас і результативним.

За цей період є не тільки результати, а й перспективи для подальшої діяльності МІЦ. Першочерговим завданням для команди МІЦ Голова правління Олена Бунякіна поставила забезпечення дієвого механізму захисту законних прав та інтересів її членів – трудових мігрантів та бізнес-посередників (рекрутерів, приватних агентств зайнятості), поліпшення підприємницького клімату в країні, налагодження партнерських відносин між владою і бізнесом.

Протягом 2018 року, в умовах складної соціально-економічної ситуації в країні МІЦ проводив послідовну та цілеспрямовану роботу щодо удосконалення законодавства з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, забезпечення захисту прав трудових мігрантів, виконання інших статутних завдань.

Голова правління МІЦ Олена Бунякіна приймала активну участь в опрацюванні Проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном стала Голова правління Олена Бунякіна (№6275-д), однак не всі пропозиції були враховані на засіданні профільного комітету ВР України.

Звіт про діяльність МІЦ за 2018 рік

Наверх
© 2019 ІІС – Ваша безпека. Всі права захищені.
Powered by Focus Style
×

Запит з сайту

Введіть Ваші ПІБ

Please write a subject for your message.

Неверный ввод

Введіть коректну електронну адресу

Введіть текст запиту

Неверный ввод